Haberler

Uzgörü Çalıştaylarımızın 7’ncisini gerçekleştirdik

23 Ekim 2023

Antalya Club Marco Polo’da 20-22 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz “Uzgörü Çalıştayı”, öğretim üyelerimiz ve idari personelimizin katılımıyla tamamlandı. “Cumhuriyetimizin 100. Yılında İstanbul Okan Üniversitesi’nin 25. Yılı” üst başlığıyla düzenlenen Uzgörü Çalıştayı’nda 280 kişilik İstanbul Okan Üniversitesi çalışanı, gruplar halinde katıldıkları masa toplantılarında üniversitenin uluslararasılaşma stratejilerine yönelik beyin fırtınası yaptı.

Çalıştayın açılışında Mütevelli Heyet Başkanımız Bekir Okan, Mütevelli Heyet Başkan Yardımcımız Işıl Okan Gülen, Rektör V. Prof. Dr. Güliz Muğan, Okan Sağlık Grubu Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ercan Özgül konuştu.

Mütevelli Heyet Başkanımız Bekir Okan, projenin Türkiye’deki üniversiteler arasında bir ilk olduğunu belirterek, “Burada takım çalışmasının en iyi örneklerinden birini ortaya koyuyoruz. Üniversitemizin geleceği açısından çok önemli bir çalışma olduğunu ve üniversitemizi daha da ileriye götüreceğini düşünüyorum” dedi.

Rektör V. Prof. Dr. Güliz Muğan da “Bu çalıştayı geleneksel hale getirdik. Bu yıl 7.’sini gerçekleştiriyoruz. Akademik ve idari çalışanlarımızın fikirleri Üniversitemizin büyümesine katkı sağlayacak” diye konuştu.

Uzgörü Çalıştayı’nda çalışanlarımız tarafından ortaya konulan öneriler bir rapor haline getirilerek üniversite yönetimine sunulacak. Yönetim, önerileri stratejilere yönelik alınacak kararlarda yol göstermesi için değerlendirecek.

Galeri