Duyurular

2021 Sözleşme Dönemi KA131 Erasmus+ Öğrenci Staj Hareketlilik Programına Katılmaya Hak Kazananların Listesi

15 Mart 2023

Erasmus başarı puanları (Dil puanı %50 ve GNO %50) dikkate alınmış olup, bir önceki duyurumuzdaki hareketlilik başvurularını değerlendirmede kullanılan değerlendirme ölçütleri ve ağırlıklı puanlar tablosuna göre Erasmus Nihai Puan hesaplanmıştır.

27 Şubat 2022 tarihli sınava katılan ve 2023-2024 akademik yılı Güz dönemi ve 2023 Yaz dönemi için Erasmus staj programından faydalanmaya hak kazananların listesi açıklanmıştır. Hibe almaya hak kazanmış bir öğrencimizin Erasmus hakkından feragat etmesi halinde, hibe hakkı sırada bulunan bir sonraki öğrenciye geçecektir. Böyle bir durum olması halinde ofisimiz direkt olarak öğrenciyle e-mail üzerinden iletişime geçecektir.

Yedek öğrenci statüsünde bulunan öğrenciler dilerlerse faaliyet ve işlemlerine hibesiz olarak devam edebilirler.

Staj hareketliliği hakkından feragat edecek öğrencilerimiz Feragat Dilekçelerini 19 Mart 2023 (saat 23:59) tarihine kadar erasmus@okan.edu.tr adresine iletmeleri gerekmektedir. (Yedeklerden hak kazananlarla ofisimiz direkt irtibata geçecektir.)

Sonuçlara itiraz için öğrencilerimizin itiraz dilekçelerini 19 Mart 2023 tarihine kadar erasmus@okan.edu.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

Staj için kabul mektuplarının ofisimize ulaştırılması için son tarih 31 Mayıs 2023 olarak belirlenmiştir. İtiraz dilekçeleri değerlendirildikten sonra nihai liste değişebilir. Web sitemizdeki duyuruları takip etmelisiniz.

ÖNEMLİ NOT: Staj hareketlilik işlemlerinin 31 Ekim 2023 tarihine kadar tamamlanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Staj hareketliliği ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Başarılar Dileriz.